MOKSLEIVIAMSNorite, kad jūsų vaikas pasiektų gerų rezultatų? Galbūt jūsų vaikas praleido pamokas mokykloje dėl ligos ar kitų priežasčių, todėl atsirado spragų? Norite, kad jis ne tik pasivytų, bet ir pamėgtų užsienio kalbą? Kreipkitės į mus, nes mes žinome kaip pasiekti puikių rezultatų, smagiai leidžiant laiką. Mokyklos pakopų anglų kalbos kursuose mokiniai skirstomi į 7 lygius, priklausomai nuo jų amžiaus ir patirties. Net ir tie mokiniai, kurie anksčiau nėra susidūrę su anglų kalba, prisijungę prie šių pakopų labai greitai pasiekia reikiamą anglų kalbos lygį, kadangi medžiaga yra sukurta ir pamokos vyksta spiraliniu principu.

Pirmoje pakopoje mokiniai jau sėdi prie stalų, pradedama mokyti abėcėlės raštu. Vėliau medžiaga plečiama, įtraukiant pirmąją raidę, balsius, priebalsius ir fonetiką. Mokomasi trumpų žodžių, o 3-oje ir 4-oje pakopose, mokiniai jau gali savarankiškai rašyti sakinius bei stiprinti skaitymo ir rašybos įgūdžius.

Visose pakopose toliau tęsiami klausimų – atsakymų žaidimai, o mokiniai jau pradeda kalbėti apie save ir savo šeimą.

Pasiekus 5-ą pakopą, mokiniai jau gali kalbėti apie mokyklą, gyvūnus, pomėgius, gebėjimus, kasdienybę ir daug daugiau!

Klausimų – atsakymų ir kalbos sesijos yra kruopščiai sukurtos, siekiant parengti mokinius galutiniam tikslui- bendravimui su anglakalbiu arba kitu užsieniečiu!

Besimokydami pas mus, mokiniai išmoks pamilti žodžius, jais žaisti ir manipuliuoti, klausys ir pasakos istorijas, gebės suprasti metaforas bei atlikti verbalinę analizę. Su mumis mokotės ne tik kalbos, bet ir su ja susijusių komunikacijos metodų- būti gerais klausytojais ir gebėti aiškiai išreikšti savo mintis tiek žodžiu, tiek raštu.

Kadangi kiekvienas mokinys yra individualus, jo vidinė informacijos įsisavinimo sistema taip pat yra unikali. Norėdami užtikrinti, kad kiekvieno mokinio poreikiai būtų patenkinti, savo pamokose pateikiame medžiagą kuo įvairesnėmis formomis: per kalbėjimą, klausymą, dainavimą (girdimoji atmintis); vaizdinę medžiagą, paveiksliukus, filmukus, tekstą (vaizdinė/regimoji atmintis); žaidimus, vaidinimus, imitacijas, inscenizacijas (kinestetinė atmintis) ir dar daugybę kitų būdų.

Mes siekiame, kad mokiniai, tęsdami mokslus, anglų kalbą matytų kaip smagų ir lengvą užsiėmimą.

Papildomai pas mus rasite:

  • Bibliotekėlę, iš kurios vaikai gali skolintis knygelių anglų kalba.
  • Prieinamą ir supratingą administraciją, kuri visada stengiasi pagelbėti, jeigu turite klausimų ar pageidavimų.
  • Nuoširdų ir šiltą bendravimą. Esame nedidelė mokykla, norime išlaikyti jaukią atmosferą, todėl stengiamės pažinti ir susidraugauti su kiekvienu mokiniu.

Šie kursai vyksta šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Ispanų
  • Portugalų