PASIRUOŠIMAS EGZAMINAMSTOEFL (Test of English as a Foreign Language)
TOEFL testas yra skirtas įvertinti gebėjimą suprasti ir naudoti anglų kalbą akademiniu lygiu.
Angelų Miesto Kalbų Akademijoje TOEFL egzaminui ruošiame individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią TOEFL literatūrą ir užduodame nemažai namų darbų.
Pasiruošimo egzaminui kursai yra skirti gerai susipažinti su egzamino struktūra, eiga ir reikalavimais. Šių kursų metu plečiame TOEFL testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimaliausių būdų jas įveikti. Vis dėl to, šių kursų tikslas yra pasiruošti TOEFL egzaminui, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.
Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir patys laikę šį egzaminą.

IELTS (The International English Language Testing System)
IELTS egzaminui ruošiame individualiai, porose arba grupėse. Naudojame įvairią oficialią IELTS literatūrą ir užduodame nemažai namų darbų.
Pasiruošimo egzaminui kursai yra skirti gerai susipažinti su egzamino struktūra, eiga ir reikalavimais. Šių kursų metu plečiame IELTS testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimaliausių būdų jas įveikti. Vis dėl to, šių kursų tikslas yra pasiruošti IELTS egzaminui, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.
Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir patys laikę šį egzaminą.

GMAT (Graduate Management Admission Test)
GMAT egzaminas dažniausiai yra laikomas stojant į verslo vadybos magistrantūrą (MBA). Šio egzamino metu vertinami kalbiniai, matematiniai bei analitinio rašymo įgūdžiai.
Angelų Akademijoje GMAT egzamino kalbinei daliai ruošiame individualiai arba porose. Suteikiame naujausią mokomąją medžiagą. Mokytojai, ruošiantys šiam egzaminui, yra gerai susipažinę su egzamino struktūra ir, dažniausiai, patys laikę šį egzaminą.

FCE egzaminui ruošiame individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią FCE literatūrą.
Pasiruošimo egzaminui kursai yra skirti gerai susipažinti su egzamino struktūra, eiga ir reikalavimais. Šių kursų metu plečiame FCE testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimaliausių būdų jas įveikti. Vis dėl to, šių kursų tikslas yra pasiruošti FCE egzaminui, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.

SAT egzaminas yra laikomas stojant į JAV universitetus.
SAT egzaminui ruošiame individualiai arba porose. Naudojame įvairią oficialią SAT literatūrą.
Pasiruošimo egzaminui kursai yra skirti gerai susipažinti su egzamino struktūra, eiga ir reikalavimais. Šių kursų metu plečiame SAT testo žodyną, dirbame su asmeninėmis spragomis, praktikuojamės, atlikdami egzamino metu pasitaikančias užduotis, mokomės optimaliausių būdų jas įveikti. Vis dėl to, šių kursų tikslas yra pasiruošti SAT egzaminui, todėl ties anglų kalbos lygio kėlimu šių kursų metu nedirbame.


Šie kursai vyksta šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Ispanų
  • Vokiečių