APIE MUS

Sveiki atvykę į Angelų Miesto Kalbų Akademiją!

Esame kalbų mokykla, kurioje sujungėme visas stipriasias savo puses: ilgametį darbą švietimo srityje Lietuvoje ir užsienyje, verslo patirtį, meilę kalboms ir akademinį išsilavinimą. Turime daugiau nei 28 metų patirtį vedant anglų kalbos kursus ne tik Lietuvoje, bet ir tokiose šalyse kaip Anglija, Meksika, Indonezija bei Japonija.

Esame bene pirmoji mokykla Vilniuje, siūlanti anglų kalbos pamokas tiek kūdikiams, tiek ir suaugusiems ir specializuotus, individualiai sukurtus kursus įmonėms. Mes turime platų kalbų kursų pasirinkimą, o svarbiausias mūsų siekis yra padaryti kalbos mokymąsi malonia pramoga, atitinkančia jūsų tikslus.

Siūlome pamokėles kūdikiams nuo 6 mėnesių, ikimokyklinukams, mokiniams, suaugusiems ir įmonėms. Galite rinktis grupinius, individualius arba kombinuotus kalbų kursus. Ateikite į nemokamą bandomają pamoką arba konsultaciją. Nedvejodami skambinkite arba susisiekite elektroniniu paštu!

Sveiki atvykę į Angelų Miesto Kalbų Akademiją!

KODĖL RINKTIS AMKA

KODĖL RINKTIS AMKA?

  • Kiekvienas mokinys gauna daug individualaus dėmesio, nes mūsų grupės yra nedidelės, po 4 mokinius.
  • Pamokose daug dėmesio skiriame kalbos praktikai, tad net ir bendrinėse kalbos pamokose studentai kalba apie 75 % pamokos laiko, o tai padeda greitai peržengti visus kalbos barjerus.
  • Naudojame inovatyvią žodyno metodiką, tad daugiau nebeteks kalti, nesimokysite jums neaktualių žodžių, o reikalingus ne tik atsiminsite, bet ir aktyvuosite greituoju būdu.
  • Turime daugiau nei 28 metų patirtį dirbant su vaikais ir suaugusiais, todėl galime pasigirti išties aukšto lygio paslaugų kokybe.
  • Įmonėms kursus kuriame individualiai pagal veiklos pobūdį ir kitus poreikius.
  • Papildomai rengiame knygų klubo užsiėmimus, žaidimų vakarus ir kitas smagias veiklas, todėl pas mus išties nenuobodžiausite ir nė mirktelėti nespėsite, kaip greitai praskries laikas smagiai besimokant.
  • Angelų Akademijoje skatiname kalbėti angliškai ir ne pamokos metu, todėl gaunate dar daugiau praktikos ir panardinimo į kalbą, galimybių.
  • Naudojame vieną slaptą, bet labai paprastą ingridientą skatinantį daug greitesnį progresą padėsianti greičiau palengvinti bendravimą užsienio kalba.

MOKYTOJAI


Gitana

Anglų kalbos mokytoja dirbu nuo 1996 metų. Anglų kalbą pamilau dar pradinėje mokykloje nuostabios anglų kalbos mokytojos dėka. Mano istorija šiek tiek kitokia, kadangi kalbą visais įmanomais būdais lavinau nuo penktos klasės, tai pirma pradėjau dirbti anglų kalbos mokytoja Lietuvoje, o tik po to baigiau Lietuvos Edukologijos Universitetą. Vėliau įgyjau kvalifikuoto mokytojo statusą Jungtinėje Karalystėje, toliau tobulinausi ir 2013 metais baigiau TEFL, o 2014- CELTA kursus. Dirbau Anglijos mokyklose ir turiu sukaupusi didžiulę patirtį. Mano credo- laisvai kalbantys ir lengvai bendraujantys Lietuvos žmonės pasaulyje. Dinamiškų užsiėmimų metu tobulinsime kalbinius įgūdžius jaukioje aplinkoje, į kurią vėl ir vėl norėsis sugrįžti.

Žiūrėti video
Anglų kalba

Simona

Anglų kalbos mokytoja dirbu nuo 2010 metų. Anglų kalbos ir literatūros bakalaurą įgyjau Anglijos universitete, o 2009 metais taip pat gavau CELTA (Cambridge English Language Teaching) kvalifikaciją. Anglų kalbos mokiau Anglijoje, Lietuvoje, Indonezijoje, Meksikoje ir Japonijoje. Labai vertinu savo tarptautinę patirtį, kuri padėjo tobulėti ne tik kaip mokytojai, bet ir kaip pasauliniam piliečiui. Mokydama vadovaujuosi tolerancijos principu- kiekvienas mokinys pirmiausiai yra individas, į kurį būtina įsiklausyti. Pamokų metu siekiu, kad laikas praleistas pamokoje būtų smagus. Tiek darbe, tiek gyvenime pilna streso, todėl kam jo dar pridėti ir besimokant užsienio kalbos Per savo mokymo metus pastebėjau, kad greičiausiai progresas vyksta tada, kai mokiniai iš pamokos išeina su šypsena. Iš tiesų tai, ką mėgstame daryti, vyksta naturaliai. Mano pamokose tikrai bus juoko, smagių užduočių ir jokiu būdu neprašysiu jūsų nieko ‘kalti’.

Žiūrėti video
Anglų kalba

Raimonda

Mano meilė kalboms prasidėjo dar vaikystėje. Knygų skaitymas, kalbų mokymasis, bendravimas su įvairiakalbe bendruomene visada buvo mano aplinkos dalis. Kai man buvo 10 metų, su šeima persikėlėme gyventi į Londoną, čia baigiau ir mokyklą bei universitetą. Studijų metais pradėjau daug dėmesio skirti saviugdai, kelionėms bei kalbų mokymuisi jų metu. Tą tebedarau iki šiol. Šiuo metu laisvai šneku penkiomis kalbomis, o su savo mokiniais dalinuosi metodais ir žiniomis, įgytais tiek tada, kai pati mokiausi kalbų, tiek tais, apie kuriuos sužinojau pedagoginio ugdymo kursų metu ir vėliau taikiau savo pačios studentams. Stengiuosi, kad pamokose vyrautų pozityvi atmosfera, kur studentai turėtų galimybę bendrauti bei ugdyti savo įgūdžius jaukioje, įdomioje bei interaktyvioje aplinkoje, kur nei viena pamoka nebus tokia pati kaip kitos. Mano pamokose išmoksite panaudoti įgytas žinias gyvenimiškose situacijose ir tikrai pasikrausite puikios energijos.

Anglų kalba

Sarah

Hi Everyone! My name is Sarah Groves. I am from a small state in the United States called Indiana. I am a full-time master’s student studying International Project Management here at Vilnius University. I am really excited to join this amazing team of dedicated teachers and help you reach your language goals. I will be helping assist all students wanting to learn and improve their English. I would love to sit down and play with your kids as well as just having conversations with you in English. I’m here for all ages and can’t wait to meet you! I have several loves and passions which include football, snowboarding, hiking, and traveling. I look forward to seeing you in class and having the opportunity to learn from each other.

anglų kalbos kursai Vilniuje

Anglų kursai Vilniuje