KARJERABENDRA INFORMACIJA

Angelų Miesto Kalbų Akademija yra šeimos verslas, sukurtas dukros Simonos ir mamos Gitanos, kurios dirba pilnu krūviu, o tai reiškia, kad mes esame pilnai įsitraukusios į kasdienę mokyklos veiklą.

Mokykla dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio. Kartą per mėnesį organizuojame renginius ir kai kuriuose renginiuose galime paprašyti dalyvauti ir mokytojus. Mokinių skaičius klasėje paprastai neviršija 8. Mūsų mokinių amžius yra labai įvairus, todėl ir mokytojai gali potencialiai mokyti bet kurią amžiaus grupę ir verslo klientus.

Kartą per savaitę vyksta mokytojų susirinkimas, kurio metu aptariamos praėjusios savaitės pamokos, apžvelgiami planai sekančiai savaitei, aptariami administraciniai reikalai, vyksta mokymai. Susirinkimo metu siekiame palaikyti ryšį su mokytojais, sekti jų progresą ir teikti paramą. Yra galimybė šiuose susirinkimuose dalyvauti per “Skype”.

Norėdami užtikrinti mokytojams galimybę tobulėti, kelis kartus per metus organizuojame įvairius mokymus mokytojams.

PARAIŠKŲ TEIKIMAS

Jeigu darbo vieta yra reklamuojama, paraiškos bus peržiūrėtos ir su kai kuriais paraiškų teikėjais susisieksime dėl darbo pokalbio. Jeigu darbo vieta šiuo metu nėra reklamuojama, bet jūs norėtumėte su mumis dirbti, nesidrovėdami siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, atsiradus naujai darbo vietai, būtinai peržiūrėsime jūsų paraišką. Nors labai laukiame mokytojų su su CELTA, Trinity, TEFL arba kitomis kvalifikacijomis, tačiau šie dalykai nėra būtini. Nereikalaujame ir didelės patirties, mes mielai jus apmokysime. Angelų Akademijoje naudojame daugybę savų metodų, tad svarbiausia, kad mylėtumėte žmones, norėtumėte su jais dirbti, kažką duoti jiems, o taip pat ir patys norėtumėte mokytis ir tobulėti. Interviu gali vykti akis į akį arba per “Skype”. Pokalbio metu galime paprašyti paprašysime sukurti pavyzdinį pamokos planą pagal pateiktą specifikaciją.

Mokytojai, dirbantys su mumis, pradeda dirbti pagal Individualios Veiklos pažymą, vėliau, didėjant krūviui galime pasiūlyti darbą pilnu etatu.

Ieškome asmens, kurį išties domina mūsų mokykla ir mokymo filosofija ir kuris myli savo darbą.
Prašome siųsti gyvenimo aprašymus su rekomendacijomis ir nuotrauka adresu info@angeluakademija.lt