IKIMOKYKLINUKAMS (NUO 3M.)

Anglų kalbos pamokos vaikams Vilniuje


Norite geriau paruošti savo vaiką mokyklai? O galbūt tiesiog norite, kad jūsų vaikas smagiai ir naudingai praleistų laiką? Ikimokyklinukų pamokos yra skirstomos į 3 lygius. Mokinukai jau dalyvauja pamokėlėse vieni, be globėjo nuo pirmojo ikimokyklinukų lygio.

Šiose anglų kalbos pamokėlėse plečiami kalbiniai ir kiti įgūdžiai, įgyti pagrandukų lygyje. Toliau plečiamas anglų kalbos žodynas bei struktūra, o taip pat įvairėja temos. Vaikai mokosi gražiai pasisveikinti ir atsisveikinti, kalbėti apie save, savo amžių, mėgstamiausias spalvas, gyvūnus, maistą ir t.t., taip pat paklausti kaip sekasi, padėkoti, atsiprašyti, mandagiai pakviesti žaisti ir visa tai pakartojama kiekvienos pamokėlės pradžioje per klausimų – atsakymų žaidimo sesiją.

Antrojo lygio ikimokyklinukų pamokėlėse jau mokomasi apie sezonus bei šventes, į trečiojo lygio pamokėles įtraukiami mėnesiai, savaitės dienos ir orai. Mokinukai mokosi atpažinti anglų kalbos abėcėlę ir jos garsus (fonetiką). Nors medžiagos, dėstomos per šiuos darželio metus daugėja, didžiausias dėmesys vis dar yra telkiamas į žaidimus bei dainas. Grupės yra mažos, jose dalyvauja ne daugiau 8 vaikų, o tai leidžia mokytojui skirti pakankamai dėmesio individualiems kiekvieno mokinio poreikiams patenkinti.

Angelų Miesto Kalbų Akademijoje skatinama vaikų saviraiška, jie mokosi susikaupti, dalyvauti žaidimuose kaip komandos nariai. Atsižvelgdami į non-competitive filosofiją ir metodiką, kuriame nekonkurencinę, bendradarbiavimą skatinančią aplinką.

Papildomai pas mus rasite

  • Bibliotekėlę, iš kurios vaikai gali skolintis knygelių anglų kalba.
  • Prieinamą ir supratingą administraciją, kuri visada stengiasi pagelbėti, jeigu turite klausimų ar pageidavimų.
  • Nuoširdų ir šiltą bendravimą. Esame nedidelė mokykla, norime išlaikyti jaukią atmosferą, todėl stengiamės pažinti ir susidraugauti su kiekvienu mokiniu.

Šie kursai vyksta šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Ispanų
  • Portugalų