KŪDIKIAMS (NUO 6 MĖN.)

pamokėlės kūdikiams


Norite smagiai ir prasmingai praleisti laiką su savo vaikučiu? Nesate abejingi savo vaikučių ateičiai? Šiose anglų kalbos pamokėlėse kūdikiai nuo 6 mėnesių iki 2 metų mėgaujasi dainavimu, šokiais, motorinių įgūdžių lavinimu ir žaidimais anglų kalba.

Ką gi tokie maži vaikai gali mokytis užsienio kalbų pamokėlese, jei dar nė nešneka savo kalba? Ko gi tokie maži kūdikiai gali išmokti užsienio kalbų pamokėlėse? Tyrimai rodo, kad kūdikiai mokosi imituodami aplinką.

Tad kuo įvairesnių garsų girdėjimas kūdikystėje padeda vaikams greitai pasiekti gimtakalbių lygį ir vėliau palengvina kitų kalbų mokymąsi. Vaikai, kaip kempinės, sugeria viską į save, o metų bėgyje jau galima tikėtis išgirsti ir pirmuosius žodžius užsienio kalba.

Kadangi tai yra pamoka su tėveliais, vietos yra tik 6 poroms. Per metus nagrinėjamos 4 pagrindinės temos : spalvos, skaičiai, abėcėlė bei formos. Potemės: ūkio ir džiunglių gyvūnai, žaislai; į programą taip pat įtraukiami pagrindiniai vietos prielinksniai ir tekstūros. Kūdikio-globėjo poroje, naudojant įliustruotas knygeles bei daugybę kitų priemonių, ugdomi pirmieji svarbūs motoriniai įgūdžiai: palyginimo, rodymo, apsitvarkymo, eiliškumo, perdavimo ir t.t.

Stebėkite savo kūdikį augant kiekvieną savaitę… tikrai nuostabu matyti šių kalbos pamokėlių rezultatus!


Šie kursai vyksta šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Ispanų
  • Portugalų