MOKSLEIVIAMS

Anglų kalbos korepetitorė Vilniuje


Anglų kalba vaikams šiuo metu ypač svarbi, o dažnai mokyklose dėstomų pamokų neužtenka tam, kad vaikas puikiai įvaldytų anglų kalbą.

Norite, kad vaikas pasiektų gerų rezultatų? Galbūt jūsų atžala praleido pamokas mokykloje dėl ligos ar kitų priežasčių, todėl atsirado spragų? Norite, kad jis ne tik pasivytų, bet ir pamėgtų užsienio kalbą? Kreipkitės į mus ir mūsų anglų kalbos korepetitorius padės pasiekti puikių rezultatų, smagiai leidžiant laiką. Anglų kalbos kursai vaikams vyksta mokinius suskirsčius į lygius, priklausomai nuo jų amžiaus ir patirties. Net ir tiems mokiniams, kurie anksčiau nėra susidūrę su anglų kalba, šie anglų kalbos kursai vaikams, padės labai greitai pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį, kadangi medžiaga yra sukurta ir pamokos vyksta spiraliniu principu.

Anglų kalbos kursai vaikams parengti taip, kad būtų tęsiami klausimų – atsakymų žaidimai, o mokiniai jau pradėtų kalbėti apie save ir savo šeimą, apie mokyklą, gyvūnus, pomėgius, gebėjimus, kasdienybę ir daug daugiau!

Besimokant pas mus, anglų kalba vaikams tampa tikra pramoga. Jie išmoksta pamilti žodžius, jais žaisti ir manipuliuoti, klausytis ir pasakoti istorijas, suprasti metaforas bei atlikti verbalinę analizę. Šie anglų kalbos kursai vaikams išmoko ne tik užsienio kalbos, bet ir su ja susijusių komunikacijos metodų- būti gerais klausytojais ir gebėti aiškiai išreikšti savo mintis tiek žodžiu, tiek raštu.

Kadangi kiekvienas mokinys yra individualus, jo vidinė informacijos įsisavinimo sistema taip pat yra unikali. Siekiant užtikrinti, kad kiekvieno mokinio poreikiai būtų patenkinti, anglų kalba vaikams pamokose pateikiama įvairesnėmis formomis: per kalbėjimą, klausymą, dainavimą (girdimoji atmintis); vaizdinę medžiagą, paveiksliukus, filmukus, tekstą (vaizdinė/regimoji atmintis); žaidimus, vaidinimus, imitacijas, inscenizacijas (kinestetinė atmintis) ir dar daugybę kitų būdų.

Mes siekiame, kad mokiniai, tęsdami mokslus, anglų kalbą matytų kaip smagų ir įdomų užsiėmimą.

Anglų kalba vaikams internetu – tai mūsų paslauga tiems, kurie gyvena kituose miestuose, arba, dėl tam tikrų priežasčių, negali kursų lankyti mūsų Akademijoje. Tai puikus būdas mokytis nuotoliniu būdu. Anglų kalba vaikams internetu – tai smagus ir interaktyvus mokymasis namuose, padedantis greitai ir lengvai įsisavinti anglų kalbos žinias.

Anglų kalbos kursai moksleiviams Vilniuje vyksta mūsų Angelų Miesto Kalbų Akademijoje. Čia atvykus jūs taip pat rasite:

  • Bibliotekėlę, iš kurios vaikai gali skolintis knygelių anglų kalba.
  • Prieinamą ir supratingą administraciją, kuri visada stengiasi pagelbėti, jeigu turite klausimų ar pageidavimų.
  • Nuoširdų ir šiltą bendravimą. Esame nedidelė mokykla, norime išlaikyti jaukią atmosferą, todėl stengiamės pažinti ir susidraugauti su kiekvienu mokiniu.

Šie kursai vyksta šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Ispanų
  • Portugalų